Hedefimiz

Hedefimiz;

Oldukça geniş bir alanda hizmet vermekte olan firmaistanbul.com hizmet alan üyelerimiz ile hizmet veren firmalar arası iletişimi geliştirip, iki taraf içinde fırsatlar yaratarak üyelerimizi memnun etmeyi amaçlayan genç ve dinamik bir sitedir.

Hedefimiz, bir yandan hizmet almak isteyen üyelerimizin, arayış ve beklentilerine daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak, diğer yandan da hizmet veren üyelerimizin teklif alanlarını genişletip, çalışma verimliliklerini arttırmaktır.

Hizmetlerimiz

                                                   

Hizmet alan için;

Web sitemiz tüketici ve hizmet sektöründeki firmalar arası iletişimi geliştirerek, firmalar ve tüketiciler için fırsatlar yaratmaktadır. Tüketici ihtiyaç duyduğu hizmeti detaylı bilgiler eşliğinde belirtecek, buna karşılık hizmeti sunacak olan firmalarda tekliflerini göndereceklerdir. Böylelikle tüketicinin arayış ve beklentisi tamamen çözülmüş olacaktır. Öncesinde gerek duyduğu iş için servis sunacak firmaları arayan, hepsine uğrayıp teker teker görüşerek doğru firmayı bulmaya çalışan tüketici, artık sadece beklenen hizmeti verme talebinde bulunmuş firmaları, verili bilgileriyle beraber bir arada ve bütçesine en uygun fiyatla bulma güvencesine ulaşacaktır.Hizmet veren için;

Servis ve hizmet sunan şirketlerde sadece kurulu olduğu bölgeden ve kendi tanım sitesine gelen taleplerle sınırlı kalmamış olacaktır. Sunmuş olduğu hizmetten yararlanmak isteyenlerle ya da doğrudan tüketiciye gelen tekliflerle müşteri portföyü artacaktır. Sadece tüketiciye destek sağlamanın dışında, tüketiciye yönlendirilen firmalar üzerinde de iş sirkülasyonu sağlanmış olacaktır. Buna paralel olarak iş ve teklif alanları genişleyecek ve Türkiye'nin her yanında herkes için ulaşılabilir hale gelecek, kazançları artacak ve kurumsal olmaya doğru yol alacaklardır.

Nasıl Çalışıyor

                                                                      

İş Arama

firmaistanbul.com ile kolayca işler için online arama ve popüler hale getirebilirsiniz. Kendi alanında veya belirli bir yükseklikte iş aramak için yeteneği ödün vermek zorunda. 


Teklifler ve yeni müşteriler Gönder

Size ilginç bir iş buldun, müşteri soru sormak ve bir teklif hesaplayabilirsiniz. İstemci bir teklif yapmaya karar verirse, size firmaistanbul.com ile yeni bir müşteri kazandı. 


Alınan iyi değerlendirmeleri

Sözleşmenin yürütülmesi sonra, müşteri işinizi değerlendirebilir. Bu sizin özellik için iyi referanslar verecektir. Rakiplerinizden ayıran ve daha kolay yeni siparişler almak için.

Tarifeler 30/Gün - 1/Ay 90/Gün - 3/Ay 360/Gün - 1/Yıl
Gold Üyelik
Tarife Seçiminizi yapınız
Vitrin Reklamı
Tarife Seçiminizi yapınız
Sektör Banner 845 x 223 px
Tarife Seçiminizi yapınız
Anasayfa Banner 1140 x 210
Tarife Seçiminizi yapınız

Fiyatlarımıza KDV dahildir.             Kredi kartına taksit imkanı.


firmaistanbul.com 'a premium üye olarak, firmanızın sunmuş olduğu hizmetleri, tüm üyelerimiz için hazırlamış olduğumuz firsatlar bölümünde yayınlayarak verimliliğinizi daha da arttırabilirsiniz.

fırsatlarınızı yayınlamak için gold paketlerimizden birisini seçebilirsiniz. ayrıca standart paketinize de fırsat ekleyebilirsiniz.

sunmuş olduğunuz fırsatların sitemize özel olması gerekmektedir.

fırsatlarımızı oluşturmak için fırsatlar@firmaistanbul.com a mail gönderebilirsiniz.