BARUT TEKNİK MUAYENE - PERİYODİK KONTROL

firma iletişim  AHMET - MEDET
şehir  İstanbul - Küçükçekmece
firma telefonu  2125800083
firma telefon 
firma web sitesi  http://www.barutteknikmuayene.com/
firma eposta  info@barutteknikmuayene.com

Hizmet Alanları

periyodik ölçüm ve muayeneler
İlk yardım eğitimi
İSG uzmanı ve İş yeri hekimi eğitimi
iş güvenliği hizmetleri
iş sağlığı hizmetleri

Sertifika & Belgeleri

Hakkımızda


Barut Teknik Muayene Denetim Gözetim Laboratuvar Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti , Periyodik Kontrol ve Ölçümler, iş hijyeni (iş sağlığı) ölçümleri ve kalite sistem belgelendirme kuruluşu olarak İstanbul’ da kurulmuştur.

Barut Teknik Muayene , bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik anlayışı ile hareket eden, uygun metodlarla, teknolojik cihaz ve uzman personelleri ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Barut Teknik Muayene , ekipleri branşlarında uzman ve yetkin Makine ve Elektrik Mühendisleri ’nden oluşmaktadır. Tüm Türkiye’ de 7/24 hizmet veren ekiplerimiz, mevzuat ve standartlar çerçevesinde, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermektedir.

Tag


Periyodik Kontrol,Teknik kontrol, periyodik teknik kontrol, periyodik teknik muayene, iş ekipmanları periyodik kontrolü, elektrik kontrolü, elektrik tesisatı kontrolü, elektrik tesisatı periyodik kontrolü, topraklama kontrolü, topraklama periyodik kontrolü, yangın tesisatı periyodik kontrolü, havalandırma tesisatı periyodik kontrolü, iş makinaları periyodik kontrolü, termal kamera periyodik kontrolü, kaldırma ekipmanları, kaldırma ekipmanları periyodik kontrolü, basınçlı kaplar, basınçlı kaplar periyodik kontrolü, tesisat periyodik kontrolleri, 6331, iş güvenliği kontrolleri, iş güvenliği periyodik kontrolü


Referanslar


BARUT TEKNİK MUAYENE

Görüntülenme Sayısı : 6100

Üye Girişi


Bu sayfayı sadece kayıtlı müşterilerimiz kullanabilir.

İş rehberi, firma istanbul, istanbul firmaları E-Posta adresinizi yazınız:

Parolanızı yazınız:Parolanızı hatırlamıyorsanız : parolamı yenile

Ücretsiz Kayıt için : Yeni Üyelik

Firma BilgileriSponsor


Sponsor

Sitemize Reklam Vermek İstermisiniz ???
İletişime Geç