A TERCUME DİL HİZMETLERİ TURİZM VE DNŞ .LTD ŞTİ.

firma iletişim  ERDEM ALTUN
şehir  İstanbul - Şişli
firma telefonu  2122380208
firma telefon  0554036160
firma web sitesi  www.atercume.com.tr
firma eposta  erdem@atercume.com.tr

Hizmet Alanları

Tercümanlık, Çevirmenlik Hizmetleri
İletişim Danışmanlığı
Avukat / Hukuk Danışmanlığı
Dijital Baskı/Matbaa
Matematik Dersi Eğitimi

Sertifika & Belgeleri

Hakkımızda


TERCÜME BÜROSU

                    A tercüme Bürosu, deneyimli ve tecrübeli mütercim kadrosuyla çeviri alanında kendisini ispat etmiş bir firmadır. Uluslararası ilişkilerin giderek gelişmesine bağlı olarak yabancı dil farklılıklarından yaşanan tıkanmalar, A tercüme Bürosu kadrosunun her dilde vermiş olduğu çeviri hizmetleri sayesinde ortadan kalmaktadır.

                    Uluslararası ilişkilerin hızlı ve dinamik bir iletişim altyapısına bağlı olarak gerçekleşmesi, çeviri hizmetlerinin de hızlı şekilde sunulması gereğini ortaya çıkartmıştır. Tercüme bürosu olarak kalite niteliklerini, hız, doğruluk ve müşteri memnuniyetinin sağlanması üzerine bina eden A tercüme, A sınıfı hizmetin çeviri dalında yegâne temsilcisidir.

                   İngilizce tercüme konusundaki çalışmalarıyla kurumsal ve bireysel birçok müşteriye hizmet sunan firmamız, yeni mutlu müşterilere sahip olmak için daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Bu anlamda İngilizce tercüme ve diğer dil çeviri hizmetlerinde hız, kalite ve fiyat üçlüsünü iyileştirerek, her zaman daha iyi hizmet sunmaya odaklanmaktadır. Dünyanın en zor dillerinden birisi olarak lanse edilen Fransızca, kadromuzda bulunan deneyimli ve dil terminolojisine hakim çeviri uzmanlarımızca hatasız çevrilmektedir. Fransızca tercüme ve diğer dillerin çeviri hizmetlerinde, sıfır hataya ulaşmak için kalite kontrol çalışmaları yapılmaktadır.

                    Böylece birbirinden çok farklı terminolojilere sahip olan hukuk, tıp, edebiyat gibi alanlardaki çeviriler aslına en uygun şekilde Türkçeye çevrilmekte, ya da Türkçe metinler yabancı dillere aktarılmaktadır. Anlaşma metinleri, ihale ön yazıları, mahkeme kararları, özel şirketlerden alınan malların garanti, kullanım ve diğer belgeleri, nakliye ve gümrükle ilgili tüm mevzuatlar ve daha birçok dalda aslına en uygun çevirinin yapılması için uzmanlarımız çalışmaktadır. Hatasız, hızlı ve kaliteli “A Sınıfı” çeviri hizmetleri yeminli tercüme bürosu Atercüme’den alınır!

İşaret Dili Tercümanı

                     İşitme engelli vatandaşların topluma adapte olmaları adına sağlanılan hizmetlerimiz arasında, işaret dili mütercimliği yer almaktadır. Deneyimli, sertifikalı ve Türk işaret diline hakim kişilerden oluşan kadromuz sayesinde, işitme engellilerin toplumdaki iletişim sorunlarının bir nebzede olsa ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız. İşitme engelli vatandaşların hukuki haklarını bilmeleri kapsamında gerçekleşen çeviriler, aynı zamanda sinema ve tiyatro gibi sosyal faaliyetleri de kapsayıcı bir genişlikte söz konusu olmaktadır.
İşaret dili tercümanı olmaya hak kazanmış güler yüzlü, engelli vatandaşlarla iletişim güçlü kişilerce verilen hizmet, işitme engelli kişilerin noter karşısında haklarını bilmelerine, sosyal alanda kendilerini ifade edebilmelerine, eğitim kapsamında düzenlenen etkinliklerde ise kendilerini geliştirebilmelerine zemin hazırlamaktadır. Atercüme bürosu, çeviri alanındaki hizmetlerini yabancı diller kapsamından daha geniş bir alana yayarak, günümüzün en çok gereksinim duyulmaya başlayan işaret dili tercümanı kadrosuyla engellilerin iletişimini daha dinamik sağlayacak çalışmalara ortak olmayı hedeflemiştir.

Tag


tercüme, tercüme bürosu, Fransızca tercüme, İngilizce tercüme


Referanslar


Henüz Referans Eklenmemiştir.
Görüntülenme Sayısı : 11308

Üye Girişi


Bu sayfayı sadece kayıtlı müşterilerimiz kullanabilir.

İş rehberi, firma istanbul, istanbul firmaları E-Posta adresinizi yazınız:

Parolanızı yazınız:Parolanızı hatırlamıyorsanız : parolamı yenile

Ücretsiz Kayıt için : Yeni Üyelik

Firma BilgileriSponsor


Sponsor

Sitemize Reklam Vermek İstermisiniz ???
İletişime Geç