Atölye25 Mimar · İnşaat Hizmeti ve Malzemeleri

firma iletişim  Murat Gündüz
şehir  İstanbul - Kadıköy
firma telefonu  2163633625
firma telefon  5366141973
firma web sitesi  www.atolye25.com.tr
firma eposta  info@atolye25.com.tr

Hizmet Alanları

İç Mimar ve Dekorasyon
Mimarlık Hizmetleri
Tadilat İşleri

Sertifika & Belgeleri

Hakkımızda


İÇ MİMARİ TASARIM & DEKORASYON

Atölye 25 mağaza, ofis, banka şubesi, restaurant, kafe; gibi mekanların konseptlerini oluşturma ve anahtar teslim uygulamalar yapmaktadır. Müşterilerinin ihtiyacları ve zevklerini tam olarak tespit edip, bütçelerine ve taleplerine uygun olarak en doğru tasarım ve uygulamayı tecrübeli ve uzman kadrosuyla kısa zamanda yerine getirmektedir.

Dekorasyon işleri tam bir iş birliği gerektirdiğinden size danışmanlık hizmeti de vererek yaklaşık maliyetleri ortaya koyup, sürprizlere izin vermeden siz kullanıcıların ihtiyaçlarını yenilikçi tasarım çözümleriyle taahhüt ediyoruz. A’dan Z’ye bir mağazanın tasarım, malzeme tedariği ve uygulamasında yanınızdayız.

-İç Mimari Tasarım
-Yeni Konsept oluşturma
-Mobilya imalatı
-Aydınlatma tedariği
-Dekoratif zemin ve duvar kaplamaları
-Zemin ve duvar kaplamaları
-Tüm inşai tadilat işleri
-Elektrik & mekanik tesisat
- Vitrin ve cephe tasarım ve imalatları
- Görsel öge tasarım ve imalatları
 
PROJE YÖNETİMİ

Hayal edilen bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi işlerini titizlikle yerine getiriyoruz. 
-Başlatma: Projenin gereksinimlerini ölçülebilir hedeflere göre analiz ederek bütçe fayda ve finansal analizini yapmak, maliyet, görevler, iş kalemleri ve zaman çizelgesi dahil proje sözleşme aşamasına getirmek.

-Planlama: Planlama kapsamının ve ekibinin belirlenmesi, iş ayrışım yapısını oluşturmak, iş kalemleri için kaynak gereksinmeleri, zaman ve maliyetini tahmin etmek, bütçe hazırlamak ve işin başlatılması için resmi onay almak.
 
-Uygulama:  İşgücü ve kaynakları eşleştirme, aynı zamanda aktivitelerinin proje yönetim planına uygun şekle getirme çabasıdır.
 
-Gözetim ve Denetim: İş kalemlerinin ne ölçüde tamamlandığını ölçmek, iş kapsamındaki değişiklik, sorun ve risklere yönelik düzeltici eylemleri belirlemek, projenin tamamlanma zaman ve bütçesini kritik etmek.
 
-Kapatma: Bütün iş kalemlerinin bitirilmesi ve bütün sözleşmelerin kapatılması işlemleri.
 
MİMARİ TASARIM & PROJE

Tasarım aşamasından başlayarak anahtar teslime kadar tüm süreçlerde profesyonel proje hizmeti sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden iş ortaklarımıza ideal şartları sunarak kazanacakları ve mutlu olacakları projeler üretiyoruz. 
                
 
Proje
  • Mimari Hizmetleri :  Proje Etüt Çalışması, Mimari  Avan projeleri , Mimari Uygulama Projeleri  , Peyzaj Projeleri  , 3 Boyut Modelleme, Resmi Tasdik İşlemleri
  •  İnşaat Mühendisliği : Betonarme Statik Projeleri , Prefabrik Yapı Projeleri , Çelik Projeleri , Altyapı Projeleri
  • Makina Mühendisliği : Sıhhi Tesisat , Kalorifer Tesisatı , Doğalgaz Tesisatı , Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri , Yangın Söndürme Sistemleri , Isı Kaybı Hesaplaması , Isı Pay ölçer Hesaplamaları , Enerji Kimlik Belgesi ,
  • Elektrik - Elektronik Mühendisliği : Otomasyon Projeleri ( Zayıf Akım Projeleri , Güvenlik Sistemleri Projeleri , Yangın Algılama Sistemleri , Telefon ve Haberleşme Sistemleri , Kuvvetli Akım Projeleri, AG - OG Projelendirilmesi , Trafo Projeleri
Teknik Şartname & Maliyet Analiz
  • Projelerimizde kullanılacak malzemelerin tüm teknik özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca projelerimizde sizleri nasıl bir maliyetin beklediğini detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Tag


atölye 25, mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon, inşaat, tasarım, mağaza, ofis, kafe, restaurant, proje, çizim, Kadıköy iç mimar, üç boyut, 3d, bina tasarımı, proje yönetimi


Referanslar


ATU

ATU

ATU

ATU

ATU

ATU

ATU

ATU

ATU

Görüntülenme Sayısı : 10192

Üye Girişi


Bu sayfayı sadece kayıtlı müşterilerimiz kullanabilir.

İş rehberi, firma istanbul, istanbul firmaları E-Posta adresinizi yazınız:

Parolanızı yazınız:Parolanızı hatırlamıyorsanız : parolamı yenile

Ücretsiz Kayıt için : Yeni Üyelik

Firma BilgileriSponsor


Sponsor

Sitemize Reklam Vermek İstermisiniz ???
İletişime Geç