Smart Pin

firma iletişim  Smart Pin
şehir  İstanbul - Adalar
firma telefonu  8508402541
firma telefon  8508402541
firma web sitesi  smartpin.org
firma eposta  smartpinorg@gmail.com

Hizmet Alanları

Online Mağazalar
Alışveriş Merkezleri

Sertifika & Belgeleri

Hakkımızda


           smartpin.org ile Güvenli Alışverişin Keyfini Çıkarın
Bilindiği gibi sanal dünyadaki alışverişler reel dünyadaki alışverişleri ikiye katladı. Doğal olarak böyle büyük pazarın güvenliğini sağlamak ise oldukça güçleşti…
smartpin.org internet dünyasındaki güvenlik zafiyetini gidermek için hizmet veren bir firma. smartpin.org ile güvenli alışveriş tadına varabilir, kişisel bilgileriniz başkalarının eline geçmeden istediğiniz online alışverişin keyfini sürebilirsiniz.
Peki, smartpin.org güvenliği nasıl sağlar?
smartpin.org Paykwik ve Paykasa ürünleri ile SMS hizmeti vermektedir.Bu ürünler ile kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internet dünyasındaki alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Paykwik ve Paykasa ürünleri en güvenilir ön ödeme sistemleridir.
Paykwik Nedir?
Paykwik; 19 haneli PİN kodundan oluşan ön ödemeli karttır. İnternet dünyasında güvenli alışveriş yapmanız ve alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmemesi için oluşturulan bu sisteme Paykwik denir.
Birçok alışveriş sitesinde güvenli ödeme aracı olarak kullanılan bu kart ile alışveriş yapmak için size verilen 19 haneli PİN kodunu girmeniz yeterli olacaktır.
Paykasa Nedir?
Paykasa ön ödemeli kart; Online alışverişlerde kredi kartı, banka kartı olmayan kişilerin veya bu kartlar olsa dahi internet dünyasında kişisel bilgilerinin 3. Kişilerin eline geçmemesi için bu kartların yerine kullanılan ön ödemeli bir sistematik karttır.
16-20 haneli PİN kodu sayesinde alışveriş yapılacak siteden güvenli alışveriş yapma imkânı sağlamaktadır Paykasa…
Paykwik ve Paykasa Ürünlerini Kullanmanın Faydaları Nelerdir?
Bu ürünleri kullanmanın faydalarını maddeler halinde sıralarsak;
v  Ön ödemeli olduğu bir sistem olduğu için bütçeniz kadarını kullanacağınızdan harcamalarınız daima kontrol altındadır.
v  Kişisel bilgilerinizin gizliliğini sağlamış olursunuz.
v  Paranızı kötü niyetli kişilerden korumuş olursunuz.
Kısaca Paykwik ve Paykasa ürünleri mobil ödeme yöntemleri arasında hızlı, güvenilir ve basit olması nedeniyle en çok beğenilen sistemler arasında yer almaktadır.
Bu sistemleri alışveriş sitelerinde, bahis sitelerinde, oyun sitelerinde, facebook oyunlarında ve daha birçok mobil ödeme yöntemi ile alışveriş yapma imkânı sağlayan sitelerde kullanabilirsiniz.
 
En Uygun Hizmeti Nereden Alabilirim?
Paykwik ve Paykasa ürünlerini en uygun ve en ucuz yoldan alabileceğiniz en güvenli site smartpin.org sitesidir. smartpin.org sektördeki rakiplerinden deneyim tecrübe ve müşteri memnuniyeti garantisi ile çok kolay bir şekilde sıyrılmaktadır.
Tüm dünyada kabul edilen bu sistem Euro kuru üzerinden fiyatlamaları yapıldığından dolayı toplu alım yapan firmalar her zaman ucuz fiyat garantisi verebilmektedir. smartpin.org da toplu alım yapan ve ucuz Paykwik ve Paykasa fiyatları sunan firmaların başında gelmektedir.Kısaca tüm istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun firma smartpin.org’dur.
smartpin.org ayrıcalıklarına sahip olmak için elinizi çabuk tutun…
Alışveriş yapmak için hemen tıklayın è  www.smartpin.org
 
 

Tag


online alışveriş, paykwik, paykasa, mobil ödeme, güvenli alışveriş, mobilödeme paykwik, mobilödeme paykasa, smartpin, e-pin,


Referanslar


Henüz Referans Eklenmemiştir.
Görüntülenme Sayısı : 7011

Üye Girişi


Bu sayfayı sadece kayıtlı müşterilerimiz kullanabilir.

İş rehberi, firma istanbul, istanbul firmaları E-Posta adresinizi yazınız:

Parolanızı yazınız:Parolanızı hatırlamıyorsanız : parolamı yenile

Ücretsiz Kayıt için : Yeni Üyelik

Firma BilgileriSponsor


Sponsor

Sitemize Reklam Vermek İstermisiniz ???
İletişime Geç